Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2008, 13:21   #28
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
Po namyśle stwierdzam, że:

a)pasztet domowej roboty to jest to.

b) nie ma w drużynie kucharza, a szkoda

c) robiąc kucharza nie załatwiacie sobie wjazdu na sesję - ostrzegam!

d) nie robię psychotestu, nie chce mi się

e) bedę bezlitośnie zabijał postaci za niefajne posty(przesadzone, nie trzymające klimatu wytworzonego przez grupę, zbyt ktrótkie, o kiepskim stylu, wysyłane ze zwłoką). Jest naprawdę dużo fajnych KP, które mają OGROMNE szanse dostać się na 2 rzut. Pozatym ja zawsze byłem MG do rany przyłóż, ale chcę popracować nad swoją wrednością. Taka postawa po prostu pasuje do tej sesji. I pamiętajcie: Na stanowisku patałacha zawsze jest duża rotacja (w najlepszym przypadku na skutek zgonów, a w trochę gorszym na skutek zgonów w skutek tortur. Najgorsze przypadki przemilczę w trosce o wasze zdrowie psychiczne, bo o takich wynaturzeniach sado-masochistycznych nie chcecie słuchać. Myle się?).

d) pewnie jutro wystartujemy z sesją - szukajcie ładnych grafik dla swoich postaci. A jak nie znajdziecie, to zawsze macie Painta i własny talent

PS.
Niech klimat Dungeon Keepera będzie z wami!
 
__________________
Arkham Radio
nonickname jest offline