Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2008, 16:39   #1
void
Banned
 
Reputacja: 1 void nie jest za bardzo znany
[komentarze] Sprzężenie

Pierwszy post w sesji Sprzężenie powinien pojawić się lada dzień. Póki co spróbuję zebrać tutaj najpotrzebniejsze informacje dotyczące tego naszego wspólnego tworu.

Po pierwsze - formatowanie postów
Chciałbym, żebyście wszyscy stosowali się do następujących zasad formatowania postów w temacie sesji.
- myśli Waszych postaci proszę pisać czcionką pochyłą;
- słowa wypowiadane przez Wasze postacie proszę pisać czcionką pogrubioną;
- pozostałe opisy pozostają bez formatowania.
Żadnych kar za niestosowanie się do tego punktu nie przewiduję, jednak będzie się dużo lepiej czytało, jeśli formatowanie będzie jednolite. To tylko kwestia wygody mojej i Waszej.

Po drugie - zdjęcia postaci
Niektórzy z Was przysłali je razem z KP, niektórzy nie. Proszę o umieszczenie zdjęć w avatarach (czy jakkolwiek to się zwie) Waszych postaci w sesji.

Po trzecie - proszę o aktywność.
Czyli mile widziany co najmniej 1 post na 3-4 dni. Jeśli będziecie pisać szybciej, to ja też się będę sprężał.

Po czwarte - proszę o krytykę, jeśli będziecie uważali, że coś mogę ze swojej strony poprawić.

Po piate - nie wymienianie się wiedzą postaci poza grą
Ponieważ co jakiś czas ktoś otrzyma ode mnie wiadomość prywatną, w której wiedza będzie dostępna tylko dla jego/jej postaci, proszę o nie wymienianie się takimi informacjami poza grą. W szczególności chodzi mi o nie przesyłanie sobie grafik, które będę Wam wysyłał. Będą to zapisy tego, co Wasze postacie zobaczyły. Dopóki postać X nie zrobi takiemu widokowi zdjęcia, nie ma uzasadnienia, w jaki sposób mogłaby przesłać ten obraz przed oczy innej postaci. Może trochę zagmatwałem... Chodzi o to, że obrazki są TYLKO dla oczu osoby, która je dostaje. Można opisać je słowami, jeśli potrzebne, ale nie pokazywać.

Na tę chwilę to wszystko. W najbliższym czasie spodziewajcie się więcej.
Na wszelkie uwagi i pytania odnośnie sesji czekam tutaj lub w PM.
 

Ostatnio edytowane przez void : 15-04-2008 o 14:58.
void jest offline