Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2008, 21:37   #16
Cyrus
 
Reputacja: 1 Cyrus nie jest za bardzo znany
Hej, Tammo. Zmierzasz do czegoś konkretnego? Czy tylko tak się sprzeczasz bez powodu?

Ponieważ. Tak, reakcją zwykłego zjadacza chleba byłoby zwrócenie się do władz i w zasadzie takiej reakcji bym oczekiwał od zwykłego zjadacza chleba. Ale postarałbym się o to aby na tym przygody takiego delikwenta się nie skończyły. Ponieważ nawet w takim wypadku jest wiele sposobów na kontynuowanie opowieści w klimacie grozy.
Kolejna sprawa jest taka, że jak już powiedziałem nie musicie grać zupełnymi szarakami. Życie detektywa lub szaleńca z reguły jest bardzo ciekawe i urozmaicone. Wiem, że to nie to samo co grać Batmanem ale cóż, nie można mieć wszystkiego.
Nie wiem również o których opowieściach o Batmanie mówisz bo było ich trochę dużo. Ja osobiście byłem swego czasu małym fanem komiksów i przeczytałem kilka traktujących o Batmanie wydawnictwa DC i musze powiedzieć, że klimat tam zawarty moim zdaniem różni się nieco od tego przedstawionego w filmie. Tak czy inaczej będę się starał wywołać podobny w mojej sesji.
Pozdrawiam.
 
__________________
When the man meets force that he can not destroy, he destroys himself instead.
What from of plague are you?
Cyrus jest offline