Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2008, 21:37   #17
Betterman
 
Betterman's Avatar
 
Reputacja: 1 Betterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnie
Wymagasz wcześniej jakiegoś zgłoszenia, czy po prostu czekasz na postaci i wybierzesz najlepsze? Tak się pytam, co prawda (TU) jestem zupełnie nowy... Ale spróbować chyba warto.

Aha, zapomniałem. 20 lat po Batmanie. Znaczy się którym, że tak brzydko (raczej retorycznie) się zapytam? Historia trochę poza czasem, w bliżej nieokreślonej teraźniejszości? Jak widzisz odwołania do rzeczywistości, na przykład prawdziwych postaci, to jest historycznych ludzi?
 

Ostatnio edytowane przez Betterman : 14-04-2008 o 21:44. Powód: Zapomniałem oczywiście zapytać.
Betterman jest offline