Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2008, 22:07   #56
sante
 
sante's Avatar
 
Reputacja: 1 sante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodze
1. Uśmiałem się z tych waszych ogłoszeń :P
2. Jeśli macie ochotę na dodatkowe osoby w Combat 125 to czemu nie. Mam kilka pomysłów Poza tym nasza droga Cassia jeszcze powróci w odpowiedniej chwili (kiedy to dokładnie nie wiem, bo jak widać fabuła idzie na żywioł)
3. Grabi jeśli mam przyspieszyć twoją akcje, to bym musiał za ciebie wykonywać postacią pewne czynności, a wtedy fabuła może pójść inaczej niż sam byś coś zrobił. np. wyłączenie generatora, wyłączyło radio. Inny przykład to np. że chcesz zabić Sashę, co przyniesie swoje następstwa. Zresztą zrobiłem kilkakrotnie ruch czyimiś postaciami i dostałem za to ostre reprymendy, dlatego nie zamierzam popełniać dwukrotnie tego samego błędu.
 
__________________
"War. War never changes" by Ron Perlman "Fallout"
sante jest offline