Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2008, 16:28   #23
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Miałem kontakt z obsługą, rozmawialiśmy. Jakoż że temat jest problematyczny, ja mam prawo poruszać na sesji dowolne tematy, po poradzie przedstawiciela obsługi zamieściłem stosowną notę w komentarzach.
Owszem, mogę zaliczyć do profanacji, wszak jak całą rozgrywkę. Lecz ja chcę zapewnić sobie i graczom przyzwoitą, inteligentną i być może głębszą niż inne sesje, rozrywkę.
Jestem chrześcijaninem i ie podoba mi się że... tutaj wstawić dowolną wartość.
Trudne? Coś sugerujesz? Jeśli tak, chciałbym się dowiedzieć co. Tak, sesja nie ma miejsca. Nie ma to jak solidna hipokryzja, jeszcze niedawno zamazywano imię Jahwe jako zbyt święte, potem go nie uznawano, a dopiero niedawno weszło do oficjalnego obrotu. Zresztą, co mi tam. Wszak religia jest tematem którego nie wolno ruszać, uświęconym pędem mas. Czyż nie?
Jako osoba której uwaga się tyczy pozwoliłem sobie odpowiedzieć. Lecz proszę innych o powstrzymanie się od komentarzy. Etopiryna zaś proszę o ewentualną odpowiedź na PW tak jak powinieneś zrobić od razu.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline