Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2008, 16:56   #33
Bulny
 
Bulny's Avatar
 
Reputacja: 1 Bulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputację
Mały kobold przechadzał się swoim głupkowatym krokiem, po korytarzu jaskini zwanej przez jego rasę LastInn, co w skrócie oznaczało: "Dar zesłany od bóstw, które chciały, aby ich wyznawcy zajmowali sobie cały wolny czas siedzeniem przed kompem." Przez cały czas pisał coś w swoim małym notatniku (?! ).
- Kerm? Jest. Efcia? Jest. Ja? Ekhm... No... Jestem. - mówił do siebie pod nosem, po czym przystanął zaszokowany. Przez chwilę wpatrywał głupio w puste miejsce wytężając swoje brzydkie, wyłupiaste oczy.
- Gdzie Cedryk?! - wykrzyknął zadziwiony...

***

W sumie chyba tylko Cedryk został, chyba że czekacie tez na moje potwierdzenie, że idę na egzekucję. Jeśli tak, to napiszę
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)
Bulny jest offline