Wątek: Linkin Park!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2008, 20:45   #28
Pandemonicum
 
Pandemonicum's Avatar
 
Reputacja: 1 Pandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłość
Linkin Park odegrał w moim życiu bardzo ważną rolę, wyobraźcie sobie .
Parę lat temu słuchałem rapu. Dennego, monotonnego, wyzbytego z ambicji i oryginalności rapu. W pierwszej gimnazjum zetnąłem się z ludźmi, którzy słuchali metalu. Wtedy to kumpel pożyczył mi parę swoich płyt, bym ten gatunek poznał. No i spośród Slipknota, System of the Down i paru innych spodobał mi się LINKIN PARK. Był on u mnie jakby etapem przejściowym pomiędzy rapem i metalem. Przez pewien czas byłem jego fanem, potem przyszła kolej na ostrzejsze rzeczy. LP wciąż lubię (choć słucham raz na ruski rok), a przyrównywanie go do gwiazd popu wydaje mi się głupie. Grają, co lubią, robią dobry show, ich muzyka jest w miarę ambitna i oryginalna, z pewnością zróżnicowana. Ot, niezła, ale nic niezwykłego.
 
Pandemonicum jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem