Wątek: Odświeżanie?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2008, 00:01   #1
Betterman
 
Betterman's Avatar
 
Reputacja: 1 Betterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnie
Odświeżanie?

Uznałem, że może warto stworzyć temat, może ktoś też ma taki problem i też nie może znaleźć odpowiedzi. Ale pewnie nie.

A problem wygląda tak: kiedy otwieram stronę, widzę ją w takim stanie, w jakim była podczas ostatniej wizyty. Żeby było obrazowo: Ostatnio logowałem się wczoraj. Loguję się dziś (po roz pierwszy) i widzę - po pierwsze - że jestem zalogowany, a - po drugie - że ostatnio logowałem się DZISIAJ. To samo tyczy się tematów, to jest - są w takim samym stanie jak przy poprzedniej wizycie. Problem znika, kiedy skasuję historię i cookie i zaloguję się na nowo, ale jest to ciut kłopotliwe. Zastrzegam, że nie jestem "człowiekiem sieci", ale w skromnych doświadczeniach z innymi forami takiego czegoś nie zaznałem.
 
Betterman jest offline