Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2008, 14:30   #15
Jons
 
Reputacja: 1 Jons nie jest za bardzo znany
Cytat:
Jeżeli są jeszcze jakieś wolne miejsca, to się zgłaszam, a kartę podeślę jeszcze dzisiaj
Jeszcze nie dostałem żadnej karty, a rekrutacje zamierzam zamknąć nie wcześniej niż 25-30 kwietnia, także nie ma pośpiechu.

Cytat:
Napisał Kelly Zobacz post
Kiedy mnie coś zainteresuje, zwykle sprawdzam danego GMa, jak pisał w innych grach. Tutaj znalazłem tylko coś, co nazywa się "Za Ura". Dlatego pytanie, czy sam sposób pisania ma wyglądać podobnie, czy też oczekujesz od graczy, powiedziałbym, wiele więcej? Chociażby postów trochę dłuższych niż 5 linijek, które tam się zdarzają, znacznie większego potraktowania spraw opisowych, charakterologicznych, przemyśleń etc. Oczywiście, wolnoć Tomku, tylko, że od Twojego pomysłu na tą dość formalną kwestię zależy moje zastanowienie się nad udziałem, dlatego właśnie pytam.
Na forum piszę od niedawna, więc rzeczywiście materiału by mnie sprawdzić nie ma zbyt wiele. Narazie trudno mi odpowiedzieć na pytanie czego oczekuję od graczy, bo nie wiem czy sam sobie dam radę (chociaż nastawienie mam pozytywne). Poza tym liczę na wyczucie graczy. Wtedy, kiedy jest to potrzebne i kiedy może to ułatwić grę innym, jak najbardziej oczekuję postów dłuższych niz 5 linijek, jednak kiedy potrzebna jest jedynie krótka wstawka, np. odpowiedź na krótkie pytanie nie wymagające specjalnego opisu uczuć lub emocji, nie widzę potrzeby rozpisywanie się na temat, który równie dobrze i sprawnie można wyrazić jednym zdaniem. Co do sesji "Za Ura", to dopiero się ona, że tak powiem, rozkręca. Posty tam są moimi pierwszymi w sesji internetowej, więc być może nie zdążyłem jeszcze pokazać się od najlepszej strony.
W skrócie, jak najbardziej zależy mi na barwnych, dokładnych opisach i poważnym potraktowaniu spraw charakterologicznych i przemyśleń. Nie powiem, że wymagam, bo najpierw sam muszę przekonać się na co mnie stać i na ile sprostam prowadzeniu sesji, a od graczy nie mogę wymagać by robili to, z czym samo sobie nie radzę.
 

Ostatnio edytowane przez Jons : 16-04-2008 o 14:33.
Jons jest offline