Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2008, 17:02   #17
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Czego można być u mnie pewnym? Hmmm... właściwie to na 100% moje KP jest nieprzewidywalne w większości sesji. Postacie są jeszcze mniej normalne.
Co więc jest pewnikiem? Posty nierzadko dochodzące do 1 strony A4, w porywach do 17 stron A4. Przykład? "Serce Nocy", czyli sesja mojego autorstwa oraz chociażby "Polowanie na Smoki", gdzie swego czasu współgracze zaczęli mnie prosić o krótsze posty. Ale jakże to? Tak się nie godzi
Przykład nieprzewidywalności? "Oko Obserwatora" Corenicka oraz "Tacy jak Ty 3" Almeny
Tyle o mnie i moim doświadczeniu sesyjnym
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline