Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2008, 00:16   #25
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Veto odnośnie łotrzyków!

Cytat:
Napisał Fehu
wszyscy tworzą takich samych łotrzyków, o takich samych charakterach, takich usposobieniach, takich samych reakcjach na różne sytuacje...
To nie jest zasada, więc nie możesz mieć pewności że teraz też tak by było. Zresztą gdybyś napisał co to za charakter, upodobania itp. to może ktoś by pomyślał "Aha, to ja będę inny i MG będzie mnie lubił"

Cytat:
Napisał Fehu
wszyscy robią łotrzyków-LUDZI!!! Nikt nie robi łotrzyka-elfa, łotrzyka-drowa, łotrzyka-niziołka...
No to widać grałeś z dziwnymi graczami. Ja na ten przykład zawsze robię łotrzyka elfa bo wiadomo że jak elf to jakieś bonusy do zręczności i charyzmy (zależy od systemu).

Cytat:
Napisał Fehu
łotrzyk z natury ma coś takiego w sobie, że jest raczej solistą i typem samotnika, a w tej przygodzie chodzić będzie właśnie o współpracę, kontakty, znajomości, wzajemne relacje i sztukę zjednywania sobie odpowiednich osób
Tu także veto. Łotrzyk to nie tylko "dźgnij, zabierz sakiewkę i spadaj". Zdarza się że łotrzykowie są świetni w dyplomacji i wykorzystywaniu ludzi do swoich celów, a sztyletem posługują się w ostateczności.
Jeśli ktoś czytał "Grzbiet Świata" autorstwa R.A. Salvatore to niech sobie przypomni postać Morika Łotra.
 
Gettor jest offline