Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2008, 08:45   #43
Hertion
 
Reputacja: 1 Hertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znany
Oko był mile zaskoczony tymi niespodziankami, zwłaszcza, że to mogła być właśnie dla niego przepustka na wolność. Mógł wyjechać z tego pierdla dzięki właśnie tym co robi za pieniądze. "MUTANTY, nawet tutaj was dorwę zasrane łajdaki, dorwę i zabiję..." pomyślał. Gdy strażnicy postawili go na baczność poczuł niemiły ból w plecach. Jednak nie okazał niczego. McKnight wszedł do celi i zaczął łazić w niej jak debil. Wiedział że tylko skończeni debile pracują w takich "instytucjach" po wojnie, jednak ten typek przewyższał wszystkie jego oczekiwania. Nathaniel chrząknął i rzekł do niego:
-Szanowny Panie, ja zadałem sobie trud by Pana wezwać. Mam nadzieję że oferta Pana zainteresuję. Żeby nie przedłużać... Jestem łowcą mutantów znanym ze swej perfekcji i dokładności. Wybiłem 97% mutantów od Chicago po Nowy York. Jestem pewien że mógłbym "wyczyścić" tereny od tych potworów w zamian za wolność? Jednak potrzebuję mojego starego sprzętu i małego laboratorium do robienia pocisków do mojej strzelby, będę również musiał się całkowicie wyleczyć, bo ja martwy i 1/4 mutantów mniej to nikogo raczej nie urządza. Brak kłopotów z mutantami do... 5 lub 7km od więzienia. To jak Szanowny Panie McKnight? - odpowiedział stanowczo, wiedział że McKnight mógł albo kazać go zabić, albo skazać na ostry wpierdol lub też rozważyć jego propozycję. To jednak było tylko to co mógł zaoferować ze swojej strony. Nie mieszał w to Kane'a bo każdy radzi sobie sam, aczkolwiek taki ktoś, kto nie ma żadnego pojęcia o walce z mutkami zginąłby w pierwszym starciu. Czekał na odpowiedź w milczeniu przygotowany na najgorsze...
 
__________________
Kiedy rodzisz się, nawet góry toną we krwi...

I nastał czas że wylał Hades!!!
Hertion jest offline