Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2008, 10:50   #44
Maciass0
 
Maciass0's Avatar
 
Reputacja: 1 Maciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłość
Kane po obudzeniu się usiadł na ziemi i rozejrzał się. Zobaczył to co wczoraj, czyli nic ciekawego. Cztery ściany i drzwi. Nudy...
Dzień zaczynał się znowu od szybkiej gimnastyki. Kane praktycznie zapomniał dlaczego tu jest i po co. Stracił rachubę czasu, dlatego zapytał się Nathaniela:
- Ile my tu już jesteśmy? Tak dużo czasu minęło od śmierci Zera i Wacka, szkoda że tak szybko odeszli i nie mogliśmy ich lepiej poznać...Jego słowa zostały przerwane ponieważ wtedy klawisze wnieśli jedzenie przez drzwi i towarzysze wzieli się do szamania jadła. Była to jak zwykle ciapka, ale była trochę lepszą ciapką niż zawsze. Smak długo pozostawał w ustach. Potem akcja przybrała tempa i do celi wszedł nie kto inny jak drogi McKnight. Strażnicy szybko wzięli Kane'a i Oko pod ramienia i postawili ich w pionie, a potem naczelnik zaczął mówić. Kane wysłuchał go i przypomniał sobie cel jego pobytu w więzieniu. Ale przecież nie powie tego przy Nathanielu.

- Oko, wiesz...- zwrócił się do towarzysza - mam pewną sprawę do pana naczelnika, ale nie mogę o tym mówić przy tobie. Wybacz...

- panie McKnight, czy możemy porozmawiać na osobności? Tutaj czy w innym miejscu?

Jeśli Oko został wyprowadzony to Kane zaczął mówićL:
- A więc tak...[ukryj=Lio]panie naczelniku, nazywam się Kane i jestem Sędzią zwalczającym gang "Purpury" na Bronxie. Kiedyś byłem żołnierzem gangu "Zielonych", lecz po zlikwidowaniu mojego domu przez "Fiolet" przystąpiłem do samotnej walki z przestępczością zorganizowaną. Mam nadzieję że słyszałeś trochę o mnie. Proponuję współpracę polegającą na dostarczaniu informacji od więźniów, ale wy pozwolicie mi wykańczać osobników mających coś wspólnego z "fioletowymi" bez żadnych konsekwencji, mam nadzieję że to będzie owocna pomoc - Kane uśmiechnął sie nieznacznie[/ukryj]
 
Maciass0 jest offline