Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2008, 19:51   #13
Altair
 
Altair's Avatar
 
Reputacja: 1 Altair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znany
Wiem co chodzi Ci po głowie. Ale lecieć na pałę i liczyć na łut szczęścia chyba nie chcesz, prawda ?- powiedział do Batorego.

W głowie Adama zaświtał pomysł.

Co ty na to by Leopold z tej pozycji osłaniał nas, ty wpadniesz w lukę między budynkami i założysz tam ładunek a ja zatroszczę się by nikt Ci w tym nie przeszkadzał ?

Mówiąc to odruchowo poprawił nóż i karabin na plecach. W pierwszej kolejności wolał używać noża, był cichszy i nie potrzebował amunicji.
Popatrzył na towarzyszy, dlaczego zamiast teraz pracować lub uczyć się muszą bronić tego co im się należy. Wojna to pieprzone piekło. W duchu skarcił się za filozofowanie jak zwykł nazywać swoje napady przemyśleń. Patrzył na budynki i na drogę. Nie była szeroka ale na niej będą widoczni jak na dłoni.

Rozumiem że rzucenie ładunkiem w kierunku budynku odpada ?
 
__________________
3444862
A co do nicka ... nie , nie wziąłem go z gry :] . Altair jest gwiazdą . (gwiazdozbiór orła)
Ci co żywią się nadzieją .... umierają głodni....
Altair jest offline