Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2008, 16:53   #34
M.M
 
M.M's Avatar
 
Reputacja: 1 M.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodze
Słów kilka o kolejnych dwóch KP, które otrzymałem na dniach. Pierwsza z nich to ostateczna wersja karty abishaia, drugą natomiast nadesłał Leonidas. Obydwie są bardzo dobre. KP abishaia to marzenie każdego MG. Postać idealnie wbijająca się w standardy Planescape'a, rozbudowana i przemyślana w drobnych szczegółach. W odbiorze całości nie przeszkadzają nawet drobne uchybienia językowe. Gratuluję koledze, świetna robota. KP Leonidasa natomiast pozytywnie mnie zaskoczyła. Nie ze względu na język, bo przecież nie miałem okazji jeszcze z nim grać, ale ze względu na formę. Czytając ją, czułem się jakbym czytał fragment książki w pbfi-e. Na całe szczęście nie nastapił w tym przypadku przerost formy nad treścią, bo i treść całkowicie mnie satysfakcjonuje.

Chciałbym jeszcze dodać, że w mojej długoletniej karierze MG jeszcze nigdy nie dostałem wszystkich kart na tak wysokim poziomie. To dobrze wróży sesji, mam nadzieję, że zapał do tworzenia KP, gracze przełożą również na rozgrywkę. Z racji tego, że wszystkie postaci są wielkimi indywidualnościami odszedłem od pomysłu z trój osobową grupą najemników. Wszyscy bohaterowie będą wolnymi strzelcami.

Przypominam, że jutro mija termin nadsyłania KP (chyba, że ktoś poprosi o więcej czasu). Jutrzejszym wieczorem pojawią się wyniki i przekonamy się kto ostatecznie weźmie udział w sesji.
Pozdrawiam
 
__________________
Wiejski filozof.
M.M jest offline