Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2008, 16:41   #9
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
To był fragment rozmowy na temat tej rekrutacji. Ze swojej strony chciałam zapewnić, że inicjatywa bardzo mi się podoba i jeśli wszystko wypali (tzn. zgłosi się wystarczająca ilość graczy), to z pewnością będzie to fajne widowisko. Należą się brawa dla MaciassO za innowacyjny pomysł Więc zgłaszać się, zgłaszać!

Do feralnego tematu "grupek" mogę dodać jeszcze tylko tyle, że absolutnie nie domagałam się przeprosin ani nic w tym stylu - więc dzięki MaciassO ale nic się nie stało Chciałam tylko wyrazić swoje zdanie patrząc z nieco innej strony, bo oczywiście rozumiem, że forumowe przyjaźnie mogą zostać odbierane jako "grupkowanie". Ktoś już wcześniej napisał, że to zupełnie normalne.
 
Milly jest offline