Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2008, 21:29   #35
M.M
 
M.M's Avatar
 
Reputacja: 1 M.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodze
W pierwszym poście tego tematu widnieją już osoby, które dostały się do sesji. Wybór był bardzo trudny i z tego powodu jest mi bardzo przykro. Na pocieszenie powiem, że na KP nie patrzyłem pod względem językowym (bo wszystkie były prawie jednakowo dobre), ale pod względem ewentualnej gorszej czy lepszej "użyteczności" dla fabuły

Gratuluję graczom, którzy się dostali, ale również tym którzy nie zmieścili się w szóstce. Karty były świetne. Osoby te, jeśli są oczywiście zainteresowane, mogą się do mnie zgłosić po role epizodyczne (z zachowaniem ich pierwotnych postaci).
Pozdrawiam

EDIT: Proszę jeszcze o potwierdzenie swojego udziału i chęci gry osób, które się dostały.
 
__________________
Wiejski filozof.
M.M jest offline