Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2008, 14:53   #5
Cold
 
Cold's Avatar
 
Reputacja: 1 Cold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputację
Reklamówka LIDLA? Jakie to żałosne” przeszło mi przez myśl, kiedy kątem oka spoglądałem na faceta w starym, wyświechtanym swetrze, co niezmiernie kojarzyło mi się z: biedotą, ubóstwem, pijactwem, buractwem i wszystkim co najgorsze, co reprezentuje duża część polskiego społeczeństwa… Przynajmniej w moich oczach.

Może i piwa nie sprzedają, ale coś do picia jednak by się przydało.
Korzystając z okazji, że w szybie dało się zobaczyć swoje własne odbicie, poprawiłem postawione na żelu włosy.

Z lekkiego zamyślenia wyrwały mnie jakieś krzyki, przekleństwa, przeprosiny – coś z tych trzech z pewnością.
Spojrzałem najpierw na faceta od LIDLA, który podawał Darkowi chusteczkę – wyglądała na używaną, ale tego pewien nie byłem.
Zupełnie przypadkowo wzrokiem natrafiłem na kobietę zajadającą się bułką. Aż mnie cofnęło na widok kawałków jedzenia wypadających z jej ust.

- To ja może poszukam tego WARSa – oznajmiłem, wstając i przeciskając się ku wyjściu. Rzuciłem tylko znaczące spojrzenie Darkowi, dając mu do zrozumienia, że chciałbym, aby wyszedł razem ze mną… Ale czy zrozumiał?
 
__________________
Jaka, sądzisz, jest biblia cygańska?
Niepisana, wędrowna, wróżebna.
Naszeptała ją babom noc srebrna,
Naświetliła luna świętojańska.
Cold jest offline