Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2008, 16:24   #28
Ragnaak
 
Ragnaak's Avatar
 
Reputacja: 1 Ragnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwu
Teraz ja wtrącę swoje 3 grosze jako, że trochę biorę udział na lastinnie oraz w klasycznych RPG od około 15 lat z moimi znajomymi oraz w Gorzowskim Klubie RPG.

Tak jak to ujął MG zachowujecie się jak dzieciaki, a posty to powinny być po jednym, ew. dwóch opisując co zamierzacie zrobić, a nie że już to zrobiliście. Od tego jest MG. To MG czytając posta napisze, że np. pojawienie się za plecami się powiodło czy nie. Ja nawet nie mogę napisać posta bo wy piszecie bzdury. Ja go od tyłu i jestem szybszy ... o nie to ja jestem szybszy ... itd

MG prośba, abyś zrobił/ wprowadził większą kontrolę. Proponuję tak jak wyżej pisałem. Jeden post no chyba, że jest to rozmowa to dwa posty. Pisać jaki zamiar ( a ty drogi MG ocenisz czy to wyszło), a potem MG i od nowa. Taki schemat jest w większości sesji i jakość dobrze brną do przodu.

http://lastinn.info/sesje-rpg-postap...a-tornado.html

powyżej macie linka do sesji w której biorę udział, ale możecie wejść do każdej innej prowadzonej normalnie, a nie chaotycznie ( to ja ciebie zabije ... nie to ja ... nie bo ja) i zobaczcie o co dokładnie w tym chodzi bo widzę, że chyba się nie orientujecie.

MG proszę abyś to objął we władanie bo nie chcę aby z fajnej sesji zrobiła sie dziecinada i lipa. Z góry dziękuje

PS: i w końcu na czym stoimy bo nie wiem, która i kogo akcja sie powiodła bo nie wiem co mam odpisać. Czy była tarcza, czy był atak , czy pilot uspokoił wszystkich bo przypuszczam, że jestem szybszy od większości ( nie mówię, że silniejszy) i mógłbym zareagować. Ale w tym chaosie nie wiem o co chodzi.
 
__________________
Miarą sukcesu jest krew : twoja lub wroga !!!

Ostatnio edytowane przez Ragnaak : 21-04-2008 o 16:30.
Ragnaak jest offline