Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2008, 17:33   #30
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Dobra, to teraz wyjaśnijcie mi co złego jest w drużynowych kłótniach? Wyrażenie charakteru postaci jest złe? W normalnym życiu też siedzicie i nie reagujecie na takie utarczki słowne? Nic? To gratuluję.
Ragnaak, winszuję długiego stażu. Ile razy w tygodniu masz sesje? Dwa, trzy? W piętnaście lat to może sporo, gdyby nie fakt, że ja od siedmiu biorę udział w sesjach, z czego od ok. 4 na PBF'ach. Średnio gram w 7 PBF'ach na raz (gram na polterze, bissel, bleachfiction, shinsei, senkai i kilku innych), czyli teoretycznie przez 4 lata biorę udział non stop w sesjach internetowych.
Konflikty nigdy nie wpływały źle na przebieg gry, wręcz ją urozmaicały.

Co do kontroli poczynań graczy przez MG.
W jaki niby sposób? Teleportacja. Mam czekać na to, żeby Hertion mi powiedział, czy się udała, czy nie? To jest akcja zależna tylko ode mnie, nie od innego gracza. Mam też czekać na post MG określający czy udało mi się zrobić krok? Z resztą nie pamiętam, abym używał nadmiernie formy dokonanej, jeżeli użyłem, wklej - poprawię.

Poza tym co nazywasz dziecinnym zachowaniem? Tak to chyba działa. Ja deklaruję użycie jakiejś mocy, On deklaruje użycie innej kontrującej moją. Chyba to jest oczywiste, że High Templar nie wyjmie zaraz miecza, próbując wygrać starcie z kimś, dla kogo walka wręcz to chleb powszedni. Z drugiej strony to nie jest sesja anime, gdzie wszyscy zachowują swoje moce do ostatniego momentu, żeby zrobić lepsze wejście/efekt, więc nie wiem co Wam przeszkadza w demonstracji mocy?

Hertion, proszę jeszcze o zdefiniowanie zachowywania się "porządnie". O ile pamiętam, nie istnieje jakikolwiek regulamin zabraniający konfliktów drużynowych, a sam nie napisałeś swojego stosunku do konfliktów na początku sesji, przykład tutaj: [DnD 3.5 autorski] Lasy Trimosharu , więc nie wiem o co masz pretensje...
 

Ostatnio edytowane przez Sierak : 21-04-2008 o 17:37.
Sierak jest offline