Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2008, 20:24   #4
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Hmmm no tak muzyka wydana przez WW - niezła sztampa dla początkujących, ale nic ponad to moim zdaniem.

Tak naprawdę muzyka powinna być dobrana do indywidualnego klimatu sesji, bo choćby stary WoD to nie tylko horror - to również groteska, intryga, dramat... system ten jest bardzo plastyczny, dlatego trudno określić jeden rodzaj muzyki. Wszystko zależy od tego jakie emocje chce MG wzbudzić w graczach, a także od preferencji samych graczy. Bo co z tego, że dobierzemy super mroczny gothic metal, skoro ktoś takiej muzyki w ekipie nie będzie trawić i będzie go cały czas drażnić?

Proponuję więc przed doborem muzy najpierw zorientować się mniej-więcej w preferencjach graczy, a dopiero później decydować.

Jeśli zaś chodzi o moje osobiste preferencje to nie lubię muzyki z wyraźnym wokalem - rozprasza mnie. Osobom o podobnym guście polecam wszelkiego rodzaju ścieżki dźwiękowe z filmów i anime - ja uwielbiam tę z Angel Sanctuary oraz Requiem.
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 21-04-2008 o 20:37.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem