Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2008, 09:04   #11
Fehu
 
Fehu's Avatar
 
Reputacja: 1 Fehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Qumi Zobacz post
Jeśli szukasz graczy powinieneś rozwiązać problemy z mechaniką lub zdecydować się na storytelling, bo w ten sposób zniechęcasz poprzez bycie nieprzygotowanym do prowadzenia takiej rozgrywki, pomysł to może mieć każdy, gorzej z wykonaniem. Ja bym nie chciał grać w sesji, w której MG dokońca nie wie co tak właściwie ma zrobić i jak to działa...
Czy ja niewyraźnie piszę, czy niektóry mają problemy z rozumieniem czytanego tekstu? Przecież ja właśnie napisałem, że jestem przygotowany do prowadzenia i już uporałem się z mechaniką...

Co do pytań adurella:
a) Raczej nie, gdyż - moim zdaniem - świat Ashan jest już i tak bardzo bogaty i nie widzę potrzeby jego zmieniania, co mogłoby tylko zepsuć klimat i realizm świata.
b) Mapę Ashan może bardzo łatwo znaleźć w internecie. Nie rozumiem tylko, po co ci ona już teraz...
c) Akcja gry toczyłaby się zaraz po wydarzeniach opisanych w kampanii HoMM 5.
d) Nie mógłbym. Dlaczego? Bo ja wcale nie chcę tworzyć nowego systemu, tak jak ty. Ja chcę po prostu rozegrać sesję RPG w systemie HoMM 5...
 
Fehu jest offline