Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2008, 12:14   #8
Hertion
 
Reputacja: 1 Hertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znany
Powoli wszedł do mieszkania i pokłonił się na odczepnego żonie przyjaciela. Popatrzył na wnętrze domu z kompletnym brakiem zainteresowania. Usiadł wygodnie w fotelu i poczekał aż "zapałka" przyjdzie. Jak już dotarł wraz z herbatą odpowiedział mu:
-Nie Terrin.Dalej nie posiadam mienia, poza tym tak jest łatwiej utrzymać anonimowość i nie zwracać na siebie uwagi. Nie mam potrzeby nosić imienia. A co do podróży, nie wiem dokładnie gdzie jadę. Chcę po prostu zarobić trochę grosza, a zabicie kilku idiotów poprawi mi humor. A poza tym muszę się trochę przygotować, więc wiesz może gdzie można się zaopatrzyć w jakieś magiczne przedmioty w tej dziurze? -odrzekł i upił mały łyk herbaty czekając na jego reakcje. Nie zdjął kaptura, czuł się w nim lepiej...
 
__________________
Kiedy rodzisz się, nawet góry toną we krwi...

I nastał czas że wylał Hades!!!
Hertion jest offline