Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2008, 09:02   #27
Szarik
 
Reputacja: 1 Szarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłość
Witam, jak już odpisałem sznownemu MG na PW przez ostatni tydzień nie włączałem wogóle kompa w domu. Teraz mam chwilkę w pracy to zajrzałem. Przez więcej niż ostatni tydzień zastanawiałem się też co tak naprawdę mogę zrobić mając nóż, a przed sobą dwa Zergi (po opisie wnoszę, że chyba zerglingi). Na harakiri nóż jest za krótki... może podciąć sobie gardło, albo żyły... no nie wiem...
Chodzi mi o to, że naprawdę nie wiem co robić. Jeżeli będę się starał zachować realizm to w nogi, jeżeli nie, to jak koledzy, zaatakuję Zerga nożem, co może się skończyć tylko w jeden sposób. Tak naprawdę to już roboty powinny z nas zrobić miazgę.
Na sesji na żywo zadeklarowałbym, że uciekam gdzie piperz rośnie. Na forum wypada napisać coś więcej, ale w obecnej sytuacji, naprawdę nie mam konceptu...
 
Szarik jest offline