Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2008, 15:48   #13
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
I dobrze, że pass, bo skoro tak łatwo się poddajesz teraz to pewnie i podczas sesji byś się poddał, a nie potrzebuje ludzi ze słomianym zapałem, spiskujących z samym Lenistwem.

Oromis - KP genialna! Tego gracza chyba nic mi z sesji nie wybije (ewentualnie lepsze KP, ale wątpie by az tyle ich było XD)
Redone - bardzo ładnie, podoba mi się. Będzie dużo wątpliwości i wspaniałych refleksji.
nnnm - czekam ;3
Pandemonicum - tutaj mam tak średnio, ale właściwie więcej niż średnio. Czyli w szkolnych ocenach zapewne nie byłoby 3, a 4 (w sensie oceny rzecz jasna XD)

SUMAR, mój najdroższy, moje Ty kochanie, poradzimy coś na to razem ;* Obyś mógł, obyś mógł...weź zostaw tę naukę! XD (ożżż, do czego ja młodzież namawiam)
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline