Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2008, 21:10   #8
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Ja czekam aż Delaraan poprawi trochę swojego posta bo wyniknęło nam pewne nieporozumienie, które Delaraan mówił żebym poprawił, więc ja poprawiłem natomiast post Delaraana pozostał niezmieniony więc odrobinę ma się nijak do mojego poprawionego posta Poza tym nie za bardzo mam co napisać... coś spróbuje skrobnąć, ale jak post mg jest niepoprawiony to nie wiem czy ma to sens.

EDIT: Czekam i się chyba nie doczekam. Ale sesja będzie... jak ślimak na wstecznym. Chętnie bym coś napisał, ale po prostu nie mam co, bo po 1 post Delaraana jest nadal niepoprawiony, a poza tym nie wniósł dla mojej postaci nic nowego, więc nie mam o czym pisać

Ruszy się tu coś z tą sesją czy już sobie grę podarujemy? Już chyba z 10 razy pisałem do Delaraana i jak do tej pory nie ma odzewu... nie ma to jak zainteresowanie mg sesją.
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.

Ostatnio edytowane przez Cosm0 : 27-04-2008 o 12:04.
Cosm0 jest offline