Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2008, 10:11   #69
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Nie wiem. Skoro ktoś nie potrafi odgrywać zwykłego sługi owszem dojdzie do walki. Czy w karczmie czy wyzwę na pojedynek Klarę – wątpliwe, albo zażądam walki z Dymitrem, przy której oczywiście w obronie własnej zabiję go wykorzystując cały dostępny potencjał. A tak się starałem, aby wszystko jak najlepiej pasowało do drużyny niepotrzebnie wprowadziłem tego kozaka, jemu bardziej przystawałoby garnie szlachcicem jakimś i całej sytuacja by nie było, ale skąd mogłem wiedzieć. Też było przecież jeszcze miejsce na jeszcze jednego szlachcica. Sprzeczka z Klarą jakoś by się w końcu rozmyła skończyłoby się na przeprosinach z obu stron, bo dziewczę zachowaniem swym też przesadzało.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline