Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2005, 23:24   #179
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Coś tu ostatnio było o łamaniu regulaminu... I mnie się nazywa spamerem.... Ja dopiero zacznę spamować...

Ależ ja doceniam bycie miłym. Gdzieżbym śmiał być osobą, która torpeduje Twoją kwitnącą dopiero sympatię... Ja wręcz PAŁAM entuzjazmem, pałam szalenie... Zresztą sam nawet podejmowałem jakieś takie nieśmiałe próby rozpoczęcia dialogu celem nawiązania nici porozumienia... A jeśli z tego wyjdzie powróz to się nie zmartwię Będziemy wtedy ze sobą bardzo związani :P emocjonalnie.... :P

Mistrzu Darken z niecierpliwością wyczekuję Twego listu. Pewnie snotlingi ogołociły nasze skrzynki pocztowe Fartownie, że na dysku zapisałem kilka innych wiadomości od Ciebie

jesli tylko sobie zyczysz moge Ci sie wpisywać w posty zapomnialam kto ma monopol na spammowanie btw to komentarze do naszej sesji więc komentujemy
 
Hood jest offline