Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2008, 12:07   #88
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Adren spokojnie siedział opatrywany przez Alfreda, pykając z fajeczki i popijając piwo.
Usłyszawszy, słowa elf i Dimitra tylko wzruszył ramionami.

- Tak, gotowym jestem przyjąć przeprosiny tego człowieka, jeśli potwierdzi, iż będzie lepiej zajmował się moją krewniaczką, niż do tej pory, o co też cały czas chodziło. Pozostaje kwestia stwierdzenia czy Dymitr nie był uczestnikiem buntu, o co go podejrzewałem, ale tu mogą się wypowiedzieć kapłani Sigmara, wiem, bowiem, iż niektórzy z nich potrafią dostrzec prawdę w słowach człowieka. Do tej pory swoją postawą łamał on wszystkie prawa szlacheckie jak buntownik. Wiem też, iż postąpisz zgodnie z wszelkimi prawami szlacheckimi. Wyjęcie broni, gdy stałem niedaleko jest uznawane za zamach na szlachcica, niezależnie od intencji, dlatego też broniłem się, oraz innych osób przebywających w karczmie, bowiem gdyby ten kozak zdołał strzelić z garłacza, krwi polałoby się znacznie więcej.


Potem rozejrzał się po sali, zobaczył niedaleko stojącego karczmarza

- Gospodarzu na przyszłość proszę abyś objaśniał gościom swoim status swojej karczmy, aby nieświadomie prawa nie łamali, same wniesienie broni palnej i strzeleckiej do miejsca kultu jest według prawa przestępstwem.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 27-04-2008 o 16:48.
Cedryk jest offline