Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2008, 22:27   #27
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Posumowania po nagrodzie mamy za sobą. Bluźnierczy Necronomicon znalazł swojego nowego Pana (a w zasadzie Panią ) Teraz czas na nową nagrodę. Co to będzie? W tej chwili jeszcze nie wiem, ale nie zawiedziecie się A tymczasem czeka przed nami kolejna, SZÓSTA odsłona konkursu (dzięki Kits). Mam nadzieję, że będzie to kolejna ciekawa zagadka dla Was i wyzwanie.

Odsłona Szósta
Arkham Files Part II
Tym razem Inspektor Legrasse zajmie się ofiarą. Wie, kto był sprawcą, ale kim była ofiara? Jaką miała przeszłość i, co najważniejsze, dlaczego to właśnie ją wybrał taki egzotyczny zabójca jak Tcho-tcho?
Trzeba przejrzeć cztery obrazki, jakie ma Inspektor. Ułożyć je i wyciągnąć wnioski (odpowiedzi na pytania oraz kod po ułożeniu). Za wnioski jest 0,5 punktu, za kod również 0,5 punktu. Ostatni, piąty punkt, jest za podanie wyjaśnienia, w jaki sposób łączą się te obrazki ze sobą. Tutaj oczekuję na najlepszą odpowiedź (sensowną/nieprawdopodobną/śmieszną/przerażającą). Przez moment nie będzie to sprawdzian wiedzy a jedynie wolna twórczość. Dla każdego coś miłego.
Na odpowiedzi czekam do przyszłego poniedziałku do 23.59.
Oczywiście każdy zaczyna z 0 na koncie, zatem szanse dla każdego są równe. Zapraszam serdecznie.
Oto obrazki

Obrazek 1
Obrazek 2
Obrazek 3
Obrazek 4

Obrazki są trudne (a może nie ) - choć to raptem 150 elementów to jednak są trudne. Mam nadzieję, że obudzą w was pasję układania puzzli Cóż, strona ma również solution niestety, dlatego potrzebuję jeszcze od was zrzut ekranu z ułożonym obrazkiem (zwykły printscreen z ekranu)
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._

Ostatnio edytowane przez Yarot : 28-04-2008 o 23:13.
Yarot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem