Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2008, 19:01   #1403
Howgh
 
Howgh's Avatar
 
Reputacja: 1 Howgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetny
Łoł. Pare(-naście) dni na tym forum już jestem, ale nie wypatrzyłem wcześniej tego tematu...

Ekhm, a więęc..
Znalazłem Was (w sensie LI) wpisując do googli, po prostu "Gry fabularne RPG", a jako, że jesteście pierwsi na liście to tu wlazłem. Oto jestem.

Imię me to Jonatan, a mieszkam i żyję w Bydgoszczy. Lat 17. Nam.

Książki - moja miłość, pasja i zainteresowanie - od fantastyki, po mroczne horrory.

Ulubieni autorzy:
S. Lem
A. Sapkowski
B. Lumley
Ch. Paolinii
J.R.R Tolkien
Stephan King
Karol May

Ponadto słucham muzyki (a co! ), a IMO najlepsi twórcy, to:
Prodigy
Rob Dougan


No i co jeszcze?
Jestem szczery do bólu (to się chyba nazywa bezczelność, nie? ) i uważam się za NAWET inteligentnego (nie mylić z mądrością), o co zresztą nie trudno w dzisiejszych czasach...
<pisząc to, spogląda na bandę dresów na ulicy>

Może nie widać mnie za bardzo na forum, ale po prostu trudno mi dogodzić jeżeli chodzi o sesje.
No i chyba tyle... Nie będę Was już zanudzał, więc się pożegnam.
Pa.

Howgh
________
PS.
1. TAK, naprawde mam tak na imię.
2. NIE, nie jestem zza granicy.
3. NIE, moi rodzice to wyznają islamu. (autentyk!)
 
__________________
Nigdy nie przestanę podkreślac pewnego drobnego, instotnego faktu, którego tak nie chcą uznać Ci przesądni ludzie - mianowicie, że myśl przychodzi z własnej, nie mojej woli...

Ostatnio edytowane przez Howgh : 29-04-2008 o 19:06. Powód: Bo zupa była za słona.
Howgh jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem