Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2008, 21:34   #223
Mordragon
 
Reputacja: 1 Mordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputację
Prosiłbym o pewne posunięcie się.. znaczy napiszcie co chcecie jeszcze zrobić. Pewnie Nokturn chce załatwić sprawę z batterjinem i dimosem. Revhis też coś chce. Thomas jakiś trening?! Bo chciałbym przeskoczyć trochę do przodu i nie chce by ktoś mi potem pisał: "A ja chciałem zrobić to i to"
Możecie opisać parę dni.. tylko!!
1. Nokturn - ortografia!! i nie przesadzaj z tym KI! pisałem jasno jak sprawa wygląda, pamiętaj że jestes naukowcem i to wykorzystuj.!!
2. Anubis! (ksywka może z stargatów?!) - te ostatnie zdanie do Dimosa.. mógłbyś to trochę rozbudowywać? to wygląda jak seria komend, równoważników zdań, bezokoliczników itp. Już kiedyś takiego posta też napisałeś... to wygląda tak że na początku opisujesz coś powoli i nagle "dup dup dup" - trzy zdania a tyle treści co poprzednie 10 zdań.
Dzięki.
Macie jakieś życzenia co do mojego pisania?!
 
__________________
Gdybym nie odpisywał przez 2 dni.. plsss PW:)
-"Na horyzoncie widzisz szyb kopalni"
-"Co to za rasa szybko-palni?"
Czego pragnie eMdżej?!
Mordragon jest offline