Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2008, 00:22   #26
TwoHandedSword
 
TwoHandedSword's Avatar
 
Reputacja: 1 TwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodze
Przepraszam za utrudnienia związane z rozmową z Aronem, ale po prostu charakter mojej postaci nakazywał jej na kontakt z magiem. Belegris, jak zapewne wszyscy zauważyli, nie lubi zbytnio ufać innym, a jeżeli już to robi, to woli mieć maksymalną pewność, że nie popełnia błędu. Skoro jednak mamy grać bez uwzględnienia tego dialogu, to uważam elfa za ofiarę nagłego napadu ufności, a sprawę za załatwioną. Co do tempa gry, to mi w zasadzie ono odpowiada. Jeżeli na obecną walkę każdy z graczy poświęci tylko jednego posta, a następny, którego wyśle MG, będzie traktował o jej przebiegu i o wydarzeniach po jej zakończeniu, to według mnie będzie to najszybszy sposób na przeprowadzenie tego typu akcji jakim dysponujemy na Lastinnie. Jeżeli będziemy odpisywać w miarę szybko, to moim zdaniem sesja nabierze szybszego tempa, a o jej upadku nie będzie nawet mowy.
 
__________________
"Podróż się przeciąga, lecz ty panuj nad sobą
Sprawdź, czy działa miecz, wracamy inną drogą"
TwoHandedSword jest offline