Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2008, 21:04   #16
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Pomimo przeglądnięcia poprzednich rekrutacji nadal nie mam pewności co do paru kwestii. Konkretnie, chciałem wiedzieć:

- jakie dokładnie jest połączenie Strażnik - zwierzę. Co jeśli zwierzę zostanie ranne? Czy rana przenosi się po zmianie postaci? Czy skoro ono funkcjonuje jako duch opiekuńczy to czy może się materializować osobno (udzielać rad w snach, inne)?

- czy mamy jakieś limitacje w wyborze magii? czy 'czarowanie' jest gdzieś opisane czy też zależy tylko od naszej wyobraźni i opisu? czy "magia piorunów" to wystarczający opis, czy też raczej powinno to być "magia spowodowania krótkiego zwarcia na dotyk po półtoragodzinnym rytuale odprawionym 3,4 minuty po północy czwartego dnia miesiąca" (tak, to dwa bieguny skali)?

- poziom technologiczny Center? Jakieś szczególne wynalazki od naszego czasu? czy też 'hulaj dusza' w wymyślaniu?

- czy mamy jakieś limitacje w wymyślaniu posiadanych przedmiotów? Może to być coś z innych wymiarów?

- czy wzięcie magii oznacza dobranie sobie mutacji?

Oczywiście, jeśli to jest gdzieś w tych rekrutacjach a ja to pominąłem, przepraszam.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline