Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2008, 09:30   #64
Fehu
 
Fehu's Avatar
 
Reputacja: 1 Fehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodze
Uwaga!
Z przyjemnością ogłaszam, że do sesji dostali się:
- adurell
- Ra Elis
- Loffta Delghin
- Randveil
- Jendker
- Delaraan

Jak widać, do sesji wziąłem aż 6 osób, wybranych spośród 8 zgłoszeń. Mam nadzieję, że osoby, które się nie dostały, nie mają do mnie żalu. Sześciu graczy to i tak o dwóch więcej, niż przewidywałem wziąć do sesji. Trudno mi jednak było wykluczyć kogoś jeszcze, jako że wszystkie karty miały w sobie coś ciekawego.
Sesja umiejscowiona będzie w dziale "Sesje RPG - Inne". Wszelkie pytania, komentarze itp. pisać można będzie od teraz w specjalnym temacie w dziale komentarzy do sesji. Każdego gracza poinformuję na PW o rozpoczęciu sesji. Życzę wszystkim miłej zabawy, a moderację proszę o zamknięcie tego tematu i przesunięcie go do archiwów. Z góry dziękuję...
 
Fehu jest offline