Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2008, 11:19   #114
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
UWAGA
odpowiedź na pytania Mori

- Przepraszam Luno, ale... - odezwała się swoim zwyczajem cicho, acz wyraźnie - Będzie nam trochę... nawet trochę bardzo trudno zachować anonimowość. Różnimy się bardzo od innych mieszkańców, mimo wszystko wielu z nich już widziało naszą grupę, przecież siedzieliśmy w karczmie z Reitą i chodziliśmy po wiosce szukając świątyni. Poza tym nie mamy pieniędzy na ubrania i jedzenie, a przecież chyba nie możemy tu płacić jenami? Chyba niestety nikt z nas nie dostał mocy wyczarowania monet.

- Czasem się zdarza, że trafiają tu ludzie podobnego wyglądu co wy, co oczywiście nie oznacza, że od razu są wojownikami. Dlatego też w waszych strojach codziennych nie będziecie sprawiać takiego wrażenia.
Co do pieniędzy, to nie martwcie się tym. Jeśli powiedzie, że jesteście od Reity, nie będzie z tym problemu. Oni wiedzą, że ma gości z innej Wioski.


- Luno, mam jeszcze jedno pytanie, jeśli mogę. Nie chciałabym wykorzystywać mocy Księgi i komputerka, a zastanawiam się czy czas w tym świecie płynie tak samo jak na Ziemi? Czy ktoś zauważy nasze zniknięcie? Jeśli wieczorem nie pojawimy się w naszych domach możemy mieć kłopoty. A jeśli znikniemy na dłużej... będzie naprawdę ogromna afera po naszym powrocie. Bo przecież wreszcie wrócimy do domu, prawda? Nie zostaniemy tu już na zawsze?

- Czas płynie tutaj zupełnie inaczej. 1dzień tutaj równy jest godzinie na Ziemi. Ale i tym się nie martwcie gdyż posłalismy na Ziemie wasze kopie. Nawet jeśli zabawicie tutaj dłużej, to nic się nie stanie. Mam tylko nadzieje, że klony wytrzymają co najmniej 1 dzień...wręcz byłoby miło.

Odpowiedź dla Kakeshiego

- Może, te - powiedziała kobieta pokazujac na podłużny, żółty owoc, przypominający cukinię - są bardzo słodkie i soczyste. Mają w środki miąsz. Posmak jest lekko miętowy, ale orzeźwiający. Nazywają się Uriocje. To bym Panu poleciła. Co prawda są drogie, ale naprawdę nadają się na upalne dni.

- - - * - * - * - - -


A teraz czekam na wasze dalsze odpowiedzi :P
Pamiętajcie, że teraz wy kreujecie i tworzycie to gdzie idziecie, co robicie, co kupujecie. Ewentualnie jeśli chodzi o zakupy mogę odpisać wam tutaj, w komentarzach bądź na GG

Kupujcie kupujcie
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline