Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2008, 18:10   #9
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
By dać zadość wszelkim formalnościom, przywitam się ze wszystkimi - "cześć i czołem" - jak etykieta nakazuję i życzę wszystkim dobrej zabawy, bo chyba właśnie o to się rozchodzi prawda?
Do tej sesji mam mały sentyment jako że trzecia cześć tej sagi była moją pierwszą prawdziwą sesją na LI.

ps. mam nadzieję i pewnie Julian - tu pozdrawia - też, że troszkę uda się uzupełnić naszą lukę w wiedzy odnośnie wydarzeń z trzeciej części której niestety nie udało się dokończyć. No tak jak Mid opisała we wstępie chyba będzie trzeba będzie zapytać o to Genoshiana, no chyba że Tek jakoś jednak przeżył bo on pewnie będzie bardziej rozmowny biorąc pod uwagę fakt, że mój Geniek przeszedł na ciemną stronę mocy 8)
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline