Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2008, 21:38   #11
Maciekafc
 
Maciekafc's Avatar
 
Reputacja: 1 Maciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znany
Muszę przyznać, żę trochę inaczej to sobie wyobrażałem. Chodziło mi o to, aby gracz też tworzył i szedł dalej, coś poza mój opis. Fajnie napisał żbik_żbik swojego posta. Oczywiście nie mówię, i prosznę nie zrozumcie tak tego posta. Nie neguję tego co piszecie, na razie rozwija się dosyć prężnie i jest ciekawie. Po prostu chciałbym abyście też kontunuowali moje posty, a nie, że tak powiem, zmieniali ich treść. Chciałbym aby MG ingerował tylko w sytuacjach koniecznych, w celu wyjąsnienia, opisania czegoś, aby ingerował kiedy jest to potrzebne, a samą rozgrywkę - opowieść tworzyli gracze.

Oczywiście służę pomocą na gadu gadu, poprzez maile lub pw. Chcecie się zapytać, czy skonsultować pewne kwestie - nie ma problemu.

Proszę, nie zrozumcie tego posta błędnie .
Pozdrawiam.
 

Ostatnio edytowane przez Maciekafc : 04-05-2008 o 21:46.
Maciekafc jest offline