Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2008, 01:05   #6
Diriad
 
Diriad's Avatar
 
Reputacja: 1 Diriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnie
Jak widać, jest kolejny post. Myślę, że nie odjedziemy z czasem akcji specjalnie daleko, więc można zwyczajnie poczekać na Juniora.
A co do tego, co się dzieje - praktycznie wszyscy są przy możliwości rozmowy, więc jeśli chcielibyście przeprowadzić ją jakoś dłużej, zapraszam na Gadu-Gadu (numer mam w profilu - i często jestem niewidoczny, więc nie bać się ), albo na PW.

A Juniora po powrocie proszę jak najszybciej o post, a także ponawiam prośbę opisu tutaj, w komentarzach...
 
__________________
Et tant pis si on me dit que c'est de la folie - a partir d'aujourd'hui, je veux une autre vie!
Et tant pis si on me dit que c'est une hérésie - pour moi, la vraie vie, c'est celle que l'on choisit!
Diriad jest offline