Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2008, 12:05   #1
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
[komentarze] Księżniczka Antarktydy

Już dziś powinnam dać post do sesji.
Jak nie dziś to jutro więc się nie przejmujcie ;p

Wymienię tutaj osoby przyjęte (ich KP mnie po prostu zachwyciło i zaniemówiłam z wrażenie aż chciało mi się grać. Z góry przepraszam, że wybierałam według własnego gustu, oczywiście jeśli kogoś ten fakt uraził xP)

Oromis
Redone
nonickname

Prawdopodobnie w najbliższym czasie mogę przyjąć jeszcze jedną osobę. Moja kochana 4-czka musi być pełna.

Zasad jakiś specjalnych nie będzie, bo ich nienawidzę. Sama czasem nie potrafię ich przestrzegać, a wymagać to umiem, ech ;p

Wypowiedzi piszemy kursywą zaczynając od " - "
Myśli samą kursywą, mogą być wplecione w zdania.
Ważne imiona bądź coś charakterystycznego dotyczące danej postaci pogrubieniem
Ewentualnie, jakieś istotne rzeczy możecie podkreslić, stawiajac w ten sposób na nie nacisk.

Upraszam o pisanie poprawnie - ortografia, interpunkcja oraz składnia zdaniowa. To bardzo ważne, i bardzo istotne.

Wszelkie pytania tutaj.
Wszelkie uwagi tutaj.
Powiadomienia o nieobecnościach: tutaj.

Przeciętnie 1-2postów/tydzień. Sesja jest dla waszej przyjemności, a nie obowiązku. Co nie oznacza, że można ją olewać ;p

Jeśli rozpocznę sesję, poinformuje was na PW, bądź tutaj.

[a ten bystrzak, co zamknął rekrutacje ]
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline