Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2008, 12:29   #1424
Thanthien Deadwhite
 
Thanthien Deadwhite's Avatar
 
Reputacja: 1 Thanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumny
Ja także pragnę się wszystkim przedstawić mimo, iż także nie jestem tu aż tak nowy

Me imię to Mateusz, mam 21 lat i mieszkam w Bydgoszczy. Tak, w Bydgoszczy też gra się w rpgi :P Skończyłem technikum ekonomiczne a teraz robię sobie tytuł technika informatyki (choć ze mnie informatyk kiepski ). Co więcej o mnie? No uwielbiam fantasy i wszysktko co się wokół niej kręci czyli moje ulubione książki to między innymi "Achaja", "Władca Pierścieni" czy saga "Miecza Prawdy" a ulubione filmy to choćby "Władca..." czy np. "Opowieści z Narni". A widział może ktoś "Volkodava"? Jak nie to polecam.

Grywam w rpg od około 8 lat. Gram tak naprawdę tylko w dnd lub Warhammera ale chętnie zagrałbym w coś jeszcze. Może Wampir?

Pozdrawiam wszystkich nowych jak i starych forumowiczów.
 
__________________
"Stajesz się odpowiedzialny za to co oswoiłeś" xD

"Boleść jest kamieniem szlifierskim dla silnego ducha."
Thanthien Deadwhite jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem