Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2008, 19:26   #35
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Widzę, że chętnych do gry jest naprawdę sporo, więc pozwolę sobie przedstawić tutaj swoją koncepcję świata i postaci, tak aby nasze postacie i światy nie pokrywały się za bardzo, co by nie sprawiać Matowi problemu?

Moja wizja świata to Ziemia w roku około 2025-2030, kiedy to ludzkość powoli podnosi się po wielkiej wojnie, która rzuciła ją na kolana. Między narodowy konflikt zbrojny, wywołany wcześniejszymi atakami terrorystycznymi zmienił na zawsze oblicze świata. Świata, w którym ocalali na nowo badają i odkrywają rzeczywistość w jakiej przyszło jej żyć po przygniatającej zamieci Megaton i powodzi ognia wojny. Pozostałości rządu USA wysyłają w zmieniony konfliktem kraj, grupę Rangersów - wyszkolonych żołnierzy i naukowców, których zadaniem będzie zdobycie jak największej liczby informacji o nowym świecie. I właśnie jednym z nich będzie moja postać.

Niom to tyle, chyba wystarczy, by scharakteryzować krótko moją postać.

Pozdrawiam merill.
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline