Wątek: Anahuac
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2008, 21:34   #1
Pacal II
 
Reputacja: 1 Pacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumny
Anahuac

Zapewne nieliczni z was pamiętają mój, nie tak dawno zamieszczony tu pomysł o nazwie Izamal. Wielu go skarciło innym nielicznym się podobał, lecz nie w tym rzecz. Podstawą pomysłu była kultura i społeczeństwo Majów i innych mieszkańców pre-kolumbijskiej Ameryki. W czasie dyskusji powstał nowy pomysł na grę historyczną rozgrywającą się w Meksyku. Miał on jednak opierać się na prawdziwych wydarzeniach, jedynymi elementami fantasy będąc magia czy potwory (opierające się jednak na religii tych ludów). Ostatnio byłym aktywny na pewnym historycznym forum. Tam też na poważniej myślałem na ten temat. Przeczytałem kilka książek i wiele... wiele... a nawet więcej stron z angielskiej wikipedii. Trochę popisałem z różnych źródeł i powstało mi to:
RapidShare: 1-Click Webhosting
Gra jeśli komuś w ogóle by się chciało to czytać i komentować, to zaznaczam iż jest to narazie jedynie "świat" i to niedokończony. Pozostała mi jeszcze mechanika i napisać trochę o pre-azteckich cywilizacjach, a przede wszystkim co z nich zostało.
 
Pacal II jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem