Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2008, 14:11   #4
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał TwoHandedSword Zobacz post
Mogłabyś zdradzić co nieco na temat fabuły? Z tekstu na początku można wywnioskować jedynie jaki nastrój będzie dominował na sesji.
Hmm... trochę dziwne pytanie . Mam opowiedzieć o czym będzie sesja czy jak?. Mija się to przecież z celem jeśli opowiem, czy też przybliżę mniej lub bardziej ogólnie co się będzie działo. "Będziecie w xy spotkacie bla bla, stanie się to i tamto, a wtedy tralala...". To zupełnie jak streszczać komuś książkę lub opowiadać o filmie, a potem niech sam czyta/ogląda. Gdzie tu zaskoczenie, zaangażowanie, przyjemność?. Jak już wcześniej wspomniałam pod "Ogólnie" znajdą się w sesji krwawe walki i intrygi, mhrok przez duże H, itd. dla każdego coś miłego i nie będzie to tylko turlanie kostkami czy też tylko storytelling, sesja będzie "wypoziomowana".

Cytat:
Napisał TwoHandedSword Zobacz post
Co dokładnie rozumiesz przez "kliamt horroru"? Może to i głupie pytanie, ale gdybyś wypowiedziała się na ten temat, byłoby miło.
Knifliwe pytanie. Niejako już sam sobie na nie odpowiedziałeś, pisząc o nastroju jaki można wyczuć z zamieszczonego przeze mnie wcześniej fragmentu. Ot, po prostu sesja D&D, rozgrywana jednak w "cięższych" klimatach, gdzie Faerun nie jest taki kolorowy, a wszyscy uśmiechnięci i dobro zawsze zwycięża. Zaufaj mi, będzie dobrze , horror to horror, nie wiem jak to jeszcze wytłumaczyć.

* * *

Teraz trochę offtopując:

Gram już w D&D 8 lat. Głównie jako MP, chociaż gdzie mogłam to i jako gracz. Przeprowadziłam już kilkadziesiąt sesji w realu i około 10 PBF, (nie)skromnie powiem, że moi gracze, czy też współgracze, byli zawsze ze mnie zadowoleni i długo wspominali moje sesje, czy też moją grę jako gracza.
Krótko więc i na temat, jestem nowa na forum i chciałabym się wykazać prowadząc sesję, a co za tym idzie poznać i innych forumowiczów i spędzić wspólnie i miło czas, a najlepszym do tego motywem byłaby sesja. Jako nowa czuję się niejako jako "outsider", może dzięki sesji mnie polubicie .


PS: Dodałam w rekrutacji kalkulatorek do atrybutów, łatwiej i szybciej sobie rozdacie te 34 punkty.
 

Ostatnio edytowane przez Buka : 06-05-2008 o 16:48.
Buka jest teraz online