Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2008, 14:11   #142
Thanthien Deadwhite
 
Thanthien Deadwhite's Avatar
 
Reputacja: 1 Thanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumny
Może i tak ale nie powinien mieć jej aż tak dużej. Upieram się przy tym dlatego bo nie ma opowiedniej umiejętności. Gdyby miał wiedze (krasnoludy) to co innego a tak wydaję mi się że jest to lekkie nadużycie. Znaczy się skoro szlachcic tyle może wiedzieć to dlaczego nie ma w profesji czegoś w stylu :"wiedza (trzy dowolne)"?

No ale nic ,to też jest już bezsensu,aby o tym dyskutować gdyż coś napisał napisałeś. Ja wiem tyle, że gdyby mi szlachcic na sesji zaczął tak mówić to dostał by karę w PD za mówienie o rzeczach o których wiedzy tak naprawdę nie posiada. W końcu od tego jest owa umiejętność.
 
__________________
"Stajesz się odpowiedzialny za to co oswoiłeś" xD

"Boleść jest kamieniem szlifierskim dla silnego ducha."
Thanthien Deadwhite jest offline