Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2008, 15:42   #25
Pandemonicum
 
Pandemonicum's Avatar
 
Reputacja: 1 Pandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Sayane Zobacz post
Ja tam życzę tylko powodzenia - sesja oryginalna, ale żeby grać skavenem w drużynie, nie pozabijać się i jako tako współpracować to ciężka będzie sprawa... Ale, moim zdaniem, ośmiu graczy to strasznie dużo. Za dużo jak na jednego MG.
Skaveny się w małych grupach raczej od razu nie zabijają się. Jeśli mają takie plany to zawyczaj długo knują i się namyślają. I tak pewnie będą mniejsze i większe masakry, ale właśnie dlatego wielu graczy potrzebuję.

Fakt, że 8 jest przesadą. Ale za to dużo jest miejsc i nikt się odstraszy z powodu, że już dużo graczy jest, a miejsc np. 4. Przecież nie muszę zapełnić wszystkich miejsc, to tylko górna granica, na wypadek, gdybym dostał 8 świetnych kart i nie mógł się zdecydować, kogo odrzucić. Mam nadzieję, że uda mi się dużą grupę poprowadzić.
 

Ostatnio edytowane przez Pandemonicum : 09-05-2008 o 16:12.
Pandemonicum jest offline