Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2008, 15:55   #144
Gwena
 
Gwena's Avatar
 
Reputacja: 1 Gwena to imię znane każdemuGwena to imię znane każdemuGwena to imię znane każdemuGwena to imię znane każdemuGwena to imię znane każdemuGwena to imię znane każdemuGwena to imię znane każdemuGwena to imię znane każdemuGwena to imię znane każdemuGwena to imię znane każdemuGwena to imię znane każdemu
Miałam się nie wypowiadać ale:
1. profesja uczony to osobna profesja której Adren nie ma.
2. Adren zna krasnoludzki? Nie znając, ich sag też nie miał okazji poznać a w każdym razie zrozumieć.
3. Adren mający dokładnie przewrócone w głowie na temat swego stanu zadawał się z rzemieślnikami w dobrach rodziny?
4. Adren uważa kapłanów za równych szlachcie, więc skoro Dwain jest w jego rozumieniu kapłanem to nie jest plebejuszem jak mu zarzuca.
5. Dwain o ile wiem przysiągł bronić honoru a nie życia Adrena. A to spora różnica.
6. Klara nie może znać np: faktu, że istnieją sądy przysięgłych (jakby omawianie spraw sądowych nie było jednym z popularnych zajęć na rautach) i taka podstawowa wiedza nie wchodziła w skład "wiedza - imperium", ty wszystko wyczytałes
7. męczysz nas, powtarzając ciągle to samo - proszę nie odpowiadaj na mój post, bo ta dyskusja do niczego nie prowadzi.
 
Gwena jest offline