Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2008, 20:54   #13
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał nonickname Zobacz post
Powracam w Glorii i chwale z 2 dniowej delegacji (ale w poniedziałek znów jadę). Jak tylko ogarnę się trochę, to napiszę posta i będzie git.

Ogłoszenia Parafialne:
1. Samphenion zostanie usunięty z sesji, ze względu na brak aktywności.
2. Namawiam znajomego, który pieknie rysuje, żeby zrobił obraz, który bedzie pokazywał całą grupę waszych patałachów - takie zbiorowe zdjęcie klasowe jakby. 3majcie kciuki, żeby się zgodził.
3. Słodziak kocha Kilu, a nocnikname kocha Słodziaka. Świetnie było zacząć dzień czytając tego posta...
4. Częstotliwość postów. Przynajmniej raz na tydzień, a optimum to 2-3 razy w tygodniu. Chyba że macie jakieś inne propozycje...

O kurdę, Nami po raz pierwszy w komentarzach, LOL XD
Nawet ich nie zauważyłam Kuuuurczę.

W ogóle nomiś miło mi słyszeć, że moje Słodziakowe posty Ci się podobają, to naprawdę super ^_^
Bo ja się staram by każdemu było miło, super, sweet i w ogóle, ale nie wiem czy mi się udaje

Co do tekstów typu "Sesja się sypię" : Pfffff. Kto w ogóle śmiał to napisać?!

Ej, słuchaj Arkas, większości z nas to wcale nie przeszkadza, tym bardziej, że jesteśmy na tyle ambitnymi graczami, że poza tą sesją mamy jeszcze sporo innych :P Jestesmy rozchwytywani i gramy dość kreatywniej, że tak nieładnie Cię skrytykuje. Skoro Ci się nudzi, to może pisz dłuższe posty? Zajmie Ci to z 30min do godzinki, i od razu nie będziesz marudził na brak zajęć związanych z sesją a i MG będzie zapewne milej :P

Pozdro (o lol, ale tekst XD) dla mojej ekipy
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline