Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2005, 14:54   #122
Geralt Wiedźmin
 
Reputacja: 0 Geralt Wiedźmin ma wyłączoną reputację
Moje ulubione cRPG to

Baldur's Gate 1&2: THE BEST cRPG

fajna fabuła ( nie liniowa na + ) zwroty akcji potezni przeciwnicy wciagajaca fabuła piekna
muzyczka w tle, potezne artefakty a co mi sie podobalo to walki ze smokami
calą gre przeszedlem dwa razy i jeszcze mi sie nie znudziła.

Icewind Dale 1&2: THE BEST cRPG

fajna historia ( niestety fabula jest liniowa na - ) mawet dobrze dobrana muzyka ale co bardzi mnie zirytowalo to fakt ze w jedynce jest jeden smok a w dwojce dwa . ale mimo wszystko dobra gra.

The Elder Scrolls 3: Morrowind + Tribunal + Blooodmoon
THE BEST cRPG

cala historia jest bardzo dobrze opowiedziana przebogaty wybor klas, fajene i nowatorskie czary wiele ciekawych misji choc zdarzaja sie ze nie ktore sa powtarzane, i co bardzo mnie zasmuca to to ze ten przepiekny swiat jest za wielki.

Gothic 1&2 THE BEST cRPG

ta jak wyrzej ciekawa historia, dobra muzyka i ogulem klimat nie stety uszedłem tylko pierwsza czesc dwojki nie skonczylem poniewaz zacinala mi sie.

tera moj najlepszy cRPG

Przedstawia wam

( dla mnie oczywiscie )

Najleprzy cRPG

pod sloncem

SUPER THE BEST cRPG

STAR WARS: KNIGHTS OF THE OLD REPUBLIC

Swietna historia, boska muzuka poprostu chce sie jej sluchac an nie wylaczac wiele ciekawych misji, walki na miecze swietlne, chociasz szczeze i ta gra nie jest bez bledow niem na spolszczenie do dwojki.


Czekam na podobno swietnego The Wincher ( wiedźmin ) ale gierka ogladalem screeny


mam pytanie do wszystkich jakimi klasami lubia grac

Uciąłem trochę tych emotek, proszę o nie nadużywanie ich, a dwa proszę o ogonki w zdaniach i pisownię zgodną z zasadami polskiej ortografii, gdy piszesz posta nawet jest taki guziczek pisownia i wtedy są sprawdzane i podświetlane błędy - a tak w ogóle to witamy - fleischman
 
Geralt Wiedźmin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem